درباره ما

درباره ما

مجموعه آموزشی حاضر با نام گوهرپژوه مفتخر است با استعانت از لطف پروردگار وتلاش مدیران مجموع و حمایت و پشتیبانی مدیران دلسوز سازمان فنی و حرفه ای بعنوان آموزشگاه پیشرو و جزو اولین های دارای مجوز از این نوع و دراین سطح در کل کشور در زمینه های بهداشت و ایمنی ، فناوری سلامت طب ایرانی  و گیاهان دارویی و خدمات تغذیه ای با گرایش ها واستانداردهای مختلف که دربخش های مرتبط سایت از آنها نامبرده شده است درسال 1394 موفق به اخذ پروانه تاسیس ومجوزات آموزشی از اداره کل فنی وحرفه ای شده است .

    کادر آموزشی و مؤسسین این مجموعه تماماً ازحرفه ای های پزشکی، متخصصین، طب اورژانس، دندانپزشک، پرستار، کارشناس بهداشت، تکنسین اتاق عمل و… بوده و دارای سابقه و تجربه ای طولانی و درخشان در زمینه آموزش در نهادهای دانشگاهی همچون بسیج دانشجویی و جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی و نیزهمکاری علمی و آموزشی با انجمن های پزشکی و تخصصی و مراکز تحقیقات دانشگاهی و… میباشند .

هدف از راه اندازی این مجموعه ارتقای دانش بومی، افزایش سطح مهارت، اشاعه علمی واصولی دانش های تخصصی مرتبط هم در بخش تخصصی جهت جامعه پزشکی و کادر درمان و بهداشت و هم در بخش عمومی جهت علاقه مندان به یافتن جایگاه شغلی در بخش درمان وبهداشت اعم ازخصوصی وغیر میباشد .

در زمینه برخی از رشته ها و استانداردهای آموزشی این آموزشگاه بعنوان مرجع مباحث آموزشی تئوری و عملی و تدوین مطالب آموزشی مرتبط میباشد .

امید است با الطاف الهی بتوانیم رسالت عظیمی که برعهده گرفته ایم را به درستی محول و نقش کوچکی دربخش آموزش های تخصصی غیر رسمی کشورایفا نموده و با حمایت تئوری وعملی دائمی کارآموزان این آموزشگاه منجربه ایجاد اشتغال و مرتفع کردن برخی از نیازهای بازارکارگردیم .

   درآموزشگاه گوهرپژوه از به روزترین ابزارهای آموزشی سمعی و بصری  و فضای آموزشی تئوری مدرن بهره گیری شده و فضای آموزش عملی بصورت مجزا از بخش تئوری بوده و مجهز به تمامی ابزارها و دستگاه های مورد نیاز برای آموزش کارآموزان بوده و با غالب یک مطب مجهز ذهنیت عینی فضای درمانی را برای کارآموزان مجسم مینماید .

کارآموزان پس ازطی دوره و دریافت کارت عضویت امکان استفاده دائمی از فضای آموزشگاه برای نیل به کسب بالاترین سطح مهارت را دارند .

پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند:

اَجوَدُکُم مِن بَعدی رَجُلٌ عَلِمَ عِلماً فَنَشَرَ عِلمَهُ ؛

بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند.

میزان الحکمه،ح13825

سواالت رایج

 1. 1
  جهت شرکت در دوره ها چه تحصیلاتی لازم است؟

  شرکت در دوره ها برای عموم آزاد بوده و شامل پزشک، پیراپزشک، داروساز، دندانپزشک و نیز افرادی با تحصیلات غیر پزشکی و از سایر رشته ها می باشد.
  حتی افراد دارای مدرک تحصیلی دیپلم هم امکان حضور، ثبت نام و شرکت در دوره ها را دارند .
  حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز برای ثبت نام در هر استاندارد (دوره) در منوی هر دوره آموزشی قابل مشاهده می باشد.

  برای مثال حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز برای :
  1- مشاوره استفاده صحیح از محصولات بهداشتی و آموزش کرم ها —-> دیپلم
  2- کاربرد تجهیزات و دستگاه های زیبایی و تناسب اندام —-> فوق دیپلم (حرف مرتبط با پزشکی)
  3- رعایت الزامات سلامتی، بهداشت و ایمنی کار با لیزر —-> دیپلم
  4- دوره مراقبت پوست، مو، زیبایی و تناسب اندام —-> پزشک
  هدف از دوره ها ارتقاء قابلیت های فردی و کسب دانشی نوین جهت بهبود موقعیت شغلی و اشتغال زایی افراد دارای مهارت است.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیلات دوره پوست و مو یا سایر دوره های آموزشی می توانید با مشاورین آموزشگاه گوهرپژوه تماس حاصل نمایید.

 2. 2
  جهت دریافت مدرک چه مراحلی باید طی شود؟

  کارآموزان عزیز پس از گذراندن کلاس های آموزشی مراقبت پوست و مو و زیبایی و تناسب اندام و… در آموزشگاه فنی و حرفه ای گوهرپژوه از طریق آموزشگاه به سازمان فنی و حرفه ای معرفی شده و پس از اخذ کارت آزمون در تاریخ مقرر به حوزه امتحانی مشخص شده توسط اداره کل فنی و حرفه ای مراجعه نموده و از طریق برگزاری آزمون تئوری و سپس آزمون عملی و کسب حد نصاب نمره، مدرک مستقیماً توسط سازمان صادرمی گردد بنابراین آموزشگاه هیچ گونه دخل و تصرفی در برگزاری آزمون و صدور مدرک ندارد.

  دریافت مدرک تابع قوانین جاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیز مصوبات مجلس می باشد بدین معنی که کسب این گواهی نشانه کسب مهارت به صورت رسمی در نهاد وابسته به وزارت کار بوده و دلیل و جوازی برای تاسیس مطب مثلاً توسط افراد غیر پزشک نمی باشد اما طبیعتاً افراد ذکرشده تحت پوشش و نظارت پزشک و کادر درمانی به عنوان اپراتور ورزیده جایگاه شغلی برتری در قیاس افراد فاقد این مدرک خواهند داشت.

  هدف ما ارئه بهترین کلاس آموزشی در فضای مجهز توسط کادری متبحر و مجرب بوده و با حضور برندهای نامی و مطرح در حیطه پوست و مو و زیبایی، تجهیزات لیزر، لاغری، آرایشی و… و پشتیبانی تئوری و عملی دائمی برای کارآموزان خود فراهم خواهیم نمود.

 3. 3
  آیا مدرکی که اخذ می گردد بین المللی است؟

  از مزایای سازمان فنی و حرفه ای، مدرک بین المللی آنها است و دلیل آن عضویت ایران در سازمان بین المللی کار ILO می باشد، بنابراین مدارک کسب شده قابل تایید و ترجمه در دادگستری و نیز قابل پذیرش و کاربرد در کشورهای عضو سازمان بین المللی کار می باشد.

  در ادامه لینک رسمی سازمان بین المللی کار که در آن اسامی کشورهای تحت پوشش آن که مدارکشان دارای اعتبار می باشد ذکر شده است :

  http://www.ilo.org/public/english/standards/relm/country.htm

  کارآموزان پس از گذراندن دوره مراقبت پوست و مو و زیبایی و غیره در آموزشگاه گوهرپژوه و کسب حد نصاب نمره قبولی در آزمون ها از طرف سازمان فنی و حرفه ای کشور علاوه بر گواهینامه مهارت، یک کارت هوشمند نیز اخذ می نمایند که در تمام کشورهایی که در لینک بالا ذکر شده است، معتبر و مورد قبول می باشند.

 4. 4
  آیا در نزدیکی آموزشگاه محلی برای اسکان و اقامت کارآموزان شهرستان وجود دارد؟

  جهت رفاه حال عزیزان کارآموز مراجعه کننده از شهرستان ها امکان رزرو اتاق در هتل مجلل شهر، با فاصله زمانی کمتر از پنج دقیقه با آموزشگاه وجود دارد.

   

  اطلاعات تماس هتل شهر :

  آدرس : تهران – خیابان دماوند – سه راه تهرانپارس – هتل شهر

  تلفن : 6 – 77700041 – 021

  وب سایت : www.shahr-hotel.com

 5. 5
  آیا در صورت نیاز به تکرار مطالب، کارآموزان می توانند رایگان در کلاس های بعدی شرکت نمایند؟

  به تمام کارآموزان عزیزی که در آموزشگاه گوهرپژوه ثبت نام و در دوره های مختلف آموزشی شرکت می کنند کارت عضویت آموزشگاه اعطا شده و در صورت نیاز به تکرار و مرور مطالب امکان حضور رایگان در دوره های بعدی تئوری را خواهند داشت. هم چنین امکان استفاده دائمی از فضای عملی و کلینیکال آموزشگاه و انجام کار عملی مکرر تا حصول بالاترین سطح مهارت تحت نظر اساتید آموزشگاه فراهم می باشد.

تماس با ما

سوالی دارید؟

کارشناس آموزش و تجهیزات پزشکی :
09300912131 (مهندس حمید زینالی)

مدیریت آموزشگاه :
09129730300 (مهندس شریفیان)

 • 5 + 96 =

  آموزشگاه گوهرپژوه برگزارکننده دوره مراقبت پوست ، مو و زیبایی، کمک های اولیه، ماساژ، طب سنتی و غیره با برخورداری از مجرب ترین اساتید و پزشکان همراه با ارائه مدرک رسمی قابل ترجمه از سازمان فنی و حرفه ای.

  کادر آموزشی و مؤسسین این مجموعه تماماً ازحرفه ای های پزشکی، متخصصین، طب اورژانس، دندانپزشک، پرستار، کارشناس بهداشت، تکنسین اتاق عمل و… بوده و دارای سابقه و تجربه ای طولانی و درخشان در زمینه آموزش در نهادهای دانشگاهی همچون بسیج دانشجویی و جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی و نیزهمکاری علمی و آموزشی با انجمن های پزشکی و تخصصی و مراکز تحقیقات دانشگاهی و… میباشند ..

  آدرس

  تهران ، مرزداران ، خیابان البرز ، البرزیکم ، پلاک ۲ طبقه ۴

  شماره تماس

  02144200650
  02144209298
  09905333371
  09905303171

  ایمیل

  info@goharpajooh.com

  کارشناس آموزش و تجهیزات پزشکی :

  09300912131 (مهندس حمید زینالی)

  مدیریت آموزشگاه :

  09129730300 (مهندس شریفیان)

  سبد خرید