خدمات ما

مجموعه گوهر پژوه، چه خدماتی را ارائه می دهد؟

دوره های مراقبت پوست، مو و زیبایی

با رشد روزافزون تکنولوژی و پیشرفت بشر در زمینه علوم مختلف و دستیابی به شناخت بیشتر ازعلت بسیاری اتفاقات و تلاش در جهت بهبود و ارتقا راه حل های آنها؛ در زمینه علوم پزشکی و مخصوصا حوزه پوست و زیبایی و لیزر پیشرفت های بسیار چشمگیری حاصل شده است و تکنولوژی های جدید و به روز با تمرکز برعلت ایجاد اختلالات پیری پوست، منجر به کاهش علایم و سرعت پیری پوست شده و با رفع مشکلات پوستی حاصله ناشی از علل مختلف مانند نور خورشید و افزایش سن و… باعث شکل گیری فرآیندهای جوانسازی و بهبود نمای ظاهری و ساختار کلاژن وعناصر پوست می شوند. هم چنین به موازات تولید روزافزون ترکیبات بهداشتی و آرایشی مختلف و تنوع فراوان شوینده ها و مکمل ها و کرم های مختلف و همراه با افزایش آگاهی افراد از نحوه مراقبت از پوست و پیشگیری از پیری؛ تقاضای گیرندگان خدمات برای انجام اقدامات مختلف پوست و زیبایی درحال افزایش است. به همین جهت یادگیری علوم مختلف با زیبایی و جوانسازی و شناخت دستگاه ها و ابزارها و تکنیک های موجود در این حوزه با توجه به نیاز بازار کار؛ باعث اشتغال زایی در حوزه ای خاص و متفاوت ازعلوم پزشکی می شود. فارغ التحصیلان رشته های مختلف زیبایی با توجه به نوع دوره طی کرده امکان کاریابی در مراکز زیبایی و سالن ها و مطب ها و کلینیک های تخصصی پوست و هتل ها و اسپاها و… را دارند. یادگیری و کسب مهارت در دوره مراقبت پوست و مو و زیبایی شرایط و جایگاه متفاوتی برای دانش آموختگان آن ایجاد می کند. در این راستا آموزشگاه گوهرپژوه به عنوان اولین آموزشگاه فنی و حرفه ای فعال در حوزه آموزش های بهداشت و ایمنی رشته های تجهیزات و دستگاه های زیبایی و تناسب اندام و لیزر با کادری مجرب متشکل از پزشکان و متخصصین رشته های مربوطه مفتخر است تا کنون بیش از هزار کارآموز موفق داشته است.

گواهینامه های مهارت از سازمان فنی حرفه ای کشور

باید بدانید که گواهینامه های مهارت فنی حرفه ای در تمام دنیا اعتبار دارد. گواهی نامه های مهارت فنی حرفه ای که توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای صادر شده و برای مدت مشخص دارای اعتبار قانونی بوده و قابل تایید است . اما گواهینامه های صادره از شرکت ها و موسسات آموزشی متفرقه مغایر با مقررات بوده و فاقد ارزش قانونی است. کارآموزان و مهارت جویان برای دریافت این مدرک طبق ضوابط سازمان آموزش فنی و حرفه ای در آزمونهای هماهنگ یا آنلاین سازمان فنی و حرفه ای که پس از پایان دوره می باشد، شرکت کرده و موفق به کسب نمره قبولی شود. این گواهینامه ها در سایت رسمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای قابلیت استعلام و اعتبار سنجی می باشند. آدرس سایت جهت استعلام گواهینامه و سایت اصلی سازمان فنی و حرفه ای http://portaltvto.com می باشد. لازم است بدانید که گواهینامه‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای از سال ۱۳۹۲ صرفاً به‌ صورت الکترونیکی می باشد. اعتبار گواهینامه های فنی حرفه ای جهت اقامت و مهاجرت : مدارک صادره از سازمان فنی حرفه ای به علت دارا بودن کد ملی آموزش شغل، بین المللی بوده و در سایر کشورها معتبر بوده و به رسمیت شناخته می شوند. بسیاری از کشورها جهت پذیرش اقامت و مهاجرت مدارک فنی و حرفه ای را بعنوان امتیاز برای متقاضیان در نظر میگیرند. این مدارک قابل ترجمه رسمی می باشند. همچنین لازم به ذکر است که این مدارک به علت دارا بودن کد بین المللی در سازمان جهانی کار (ILO) در ۱۸۶ کشور دنیا معتبر می باشد. لیست کشورهای عضو سازمان جهانی کار را در این لینک ILO مشاهده نمایید. همچنین صفحه رسمی ایران در سازمان جهانی کار را در این لینک ILO مشاهده کنید. به علت وجود ضوابط رسمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای و وجود آزمون تئوری و عملی، صدور مدارک حدود سه تا شش ماه زمان می برد. گواهینامه یا مدارک رسمی سازمان فنی و حرفه ای نشان دهنده مهارت فرد در رشته مربوطه می باشد و در اصل ترجمه رسمی آن به همراه تائید دادگستری و وزارت امور خارجه، حکم یک سند بین المللی را خواهد داشت و فرد می تواد با ارائه ترجمه رسمی مدارک فنی حرفه ای، از مزایای احتمالی آن در هر کشوری بهره مند شود.

برگزاری همایش و سمینارهای آموزشی

آموزشگاه فنی حرفه ای گوهرپژوه که یکی از زیرمجموعه های هلدینگ پی تی ام گروپ می باشد، نسبت به برگزاری همایش و سمینارهای تخصصی در حوزه پوست، مو و زیبایی، لیزر اقدامات موثری انجام داده است. از جمله این همایش ها می توان به عناوین زیر اشاره کرد : 1ـ ورکشاپ تخصصی لیزر موهای زائد 2ـ آشنایی با تکنولوژی های روز دنیا در حوزه پوست ، مو و زیبایی 3ـ آشنایی با تکنیک های امبدینگ و لاغری 4ـ آشنایی با جدیدترین روش های تزریق ژل و بوتاکس 5ـ آشنایی با جدیدترین متدهای لیفت با نخ و کاشت نخ های جوانسازی 6ـ آشنایی با جدیدترین روش های لاغری و تناسب اندامدر این همایش ها از اساتید مجرب و برند در این حوزه دعوت به عمل آمده است. لذا مجموعه آموزشی گوهرپژوه یکی از مراکز معتبر در حوزه آشنایی با متدهای روز دنیا در حوزه زیبایی (پوست، مو و لیزر) می باشد و تمام تلاش خود را در اطلاع رسانی و بالابردن سطح علمی پزشکان می نماید. یکی دیگر از اقدامات آکادمی گوهرپژوه ، برگزاری سمینارهای و ورکشاپ های بین المللی در خارج از کشور می باشد ، از جمله کشورهایی که تا کنون ورکشاپ ها در آنجا برگزار شده است ، کشور ترکیه ، کشور دوبی ، کشور نخجوان ، کشور گرجستان ، کشور عراق می باشند. لذا شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از سمینارها و همایش های آکادمی گوهرپژوه ، ما را در فضای مجازی (اینستاگرام) ، سایت ، واتساپ و کانال تلگرام دنبال کنید.

مدارک قابل ترجمه (ترجمه رسمی دادگستری ـ تائیدیه دادگستری)

بسیاری از کشورها جهت پذیرش اقامت و مهاجرت مدارک فنی و حرفه ای را بعنوان امتیاز برای متقاضیان در نظر میگیرند. این مدارک قابل ترجمه رسمی می باشند. این مدارک به علت دارا بودن کد بین المللی در سازمان جهانی کار (ILO) در ۱۸۶ کشور دنیا معتبر می باشد. لیست کشورهای عضو سازمان جهانی کار را در این لینک ILO مشاهده نمایید. همچنین صفحه رسمی ایران در سازمان جهانی کار را در این لینک ILO مشاهده کنید. نمونه مدارک و استعلامات و ترجمه رسمی مورد تائید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه میتوانید مشاهده کنید.

نمونه مدارک فنی حرفه ای

نمونه مدارک آموزشگاه

ترجمه رسمی تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه

مزیت های دوره های گوهر پژوه

چرا ما را برگزینید؟

  آموزشگاه گوهرپژوه برگزارکننده دوره مراقبت پوست ، مو و زیبایی، کمک های اولیه، ماساژ، طب سنتی و غیره با برخورداری از مجرب ترین اساتید و پزشکان همراه با ارائه مدرک رسمی قابل ترجمه از سازمان فنی و حرفه ای.

  کادر آموزشی و مؤسسین این مجموعه تماماً ازحرفه ای های پزشکی، متخصصین، طب اورژانس، دندانپزشک، پرستار، کارشناس بهداشت، تکنسین اتاق عمل و… بوده و دارای سابقه و تجربه ای طولانی و درخشان در زمینه آموزش در نهادهای دانشگاهی همچون بسیج دانشجویی و جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی و نیزهمکاری علمی و آموزشی با انجمن های پزشکی و تخصصی و مراکز تحقیقات دانشگاهی و… میباشند ..

  آدرس

  تهران ، مرزداران ، خیابان البرز ، البرزیکم ، پلاک ۲ طبقه ۴

  شماره تماس

  02144200650
  02144209298
  09905333371
  09905303171

  ایمیل

  info@goharpajooh.com

  کارشناس آموزش و تجهیزات پزشکی :

  09300912131 (مهندس حمید زینالی)

  مدیریت آموزشگاه :

  09129730300 (مهندس شریفیان)

  سبد خرید