مجموعه آموزشی حاضر با نام گوهرپژوه مفتخر است با استعانت از لطف پروردگار وتلاش مدیران مجموع و حمایت و پشتیبانی مدیران دلسوز سازمان فنی و حرفه ای بعنوان آموزشگاه پیشرو و جزو اولین های دارای مجوز از این نوع و دراین سطح در کل کشور در زمینه های بهداشت و ایمنی ، فناوری سلامت طب ایرانی  و گیاهان دارویی و خدمات تغذیه ای با گرایش ها واستانداردهای مختلف که دربخش های مرتبط سایت از آنها نامبرده شده است درسال 1394 موفق به اخذ پروانه تاسیس ومجوزات آموزشی از اداره کل فنی وحرفه ای شده است .

    کادر آموزشی و مؤسسین این مجموعه تماماً ازحرفه ای های پزشکی، متخصصین، طب اورژانس، دندانپزشک، پرستار، کارشناس بهداشت، تکنسین اتاق عمل و… بوده و دارای سابقه و تجربه ای طولانی و درخشان در زمینه آموزش در نهادهای دانشگاهی همچون بسیج دانشجویی و جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی و نیزهمکاری علمی و آموزشی با انجمن های پزشکی و تخصصی و مراکز تحقیقات دانشگاهی و… میباشند .

هدف از راه اندازی این مجموعه ارتقای دانش بومی، افزایش سطح مهارت، اشاعه علمی واصولی دانش های تخصصی مرتبط هم در بخش تخصصی جهت جامعه پزشکی و کادر درمان و بهداشت و هم در بخش عمومی جهت علاقه مندان به یافتن جایگاه شغلی در بخش درمان وبهداشت اعم ازخصوصی وغیر میباشد .

در زمینه برخی از رشته ها و استانداردهای آموزشی این آموزشگاه بعنوان مرجع مباحث آموزشی تئوری و عملی و تدوین مطالب آموزشی مرتبط میباشد .

امید است با الطاف الهی بتوانیم رسالت عظیمی که برعهده گرفته ایم را به درستی محول و نقش کوچکی دربخش آموزش های تخصصی غیر رسمی کشورایفا نموده و با حمایت تئوری وعملی دائمی کارآموزان این آموزشگاه منجربه ایجاد اشتغال و مرتفع کردن برخی از نیازهای بازارکارگردیم .

   درآموزشگاه گوهرپژوه از به روزترین ابزارهای آموزشی سمعی و بصری  و فضای آموزشی تئوری مدرن بهره گیری شده و فضای آموزش عملی بصورت مجزا از بخش تئوری بوده و مجهز به تمامی ابزارها و دستگاه های مورد نیاز برای آموزش کارآموزان بوده و با غالب یک مطب مجهز ذهنیت عینی فضای درمانی را برای کارآموزان مجسم مینماید .

کارآموزان پس ازطی دوره و دریافت کارت عضویت امکان استفاده دائمی از فضای آموزشگاه برای نیل به کسب بالاترین سطح مهارت را دارند .

پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند:

اَجوَدُکُم مِن بَعدی رَجُلٌ عَلِمَ عِلماً فَنَشَرَ عِلمَهُ ؛

بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند.

میزان الحکمه،ح13825

 

مطالب مرتبط :

دوره مراقبت پوست  آموزش مراقبت پوست  آموزش ماساژ

 

پروانه آموزشگاه گوهرپژوه