آموزش مجازی چیست ؟

آموزش مجازی بر پایه ابزار ارتباطی هوشمند (لپ تاپ ، تبلت ، گوشی موبایل ) و در بستر اینترنت صورت می گیرد. آموزش با کمک سامانه جامع آموزش مجازی LMS انجام می شود که سامانه ای کامل شامل فضایی شبیه به کلاس آموزشی حضوری جهت دیدن فایل ها و اسلایدها و شنیدن صدا و مشاهده تصویر همزمان اساتید می باشد.

هنرجویان عزیز این امکان را دارند که با استفاده از میکروفون و دوربین ابزار هوشمند خود را روشن نمایند و اساتید صدای آنها را شنیده و تصویرشان را نیز ببیند. به عبارت بهتر ارتباط دوسویه سمعی و بصری است. هم چنین درمحیط کلاس آنلاین فضایی عمومی برای تایم و پرسش سوالات وجود دارد که تمام کارآموزان این پرسش ها را دیده و امکان پاسخ دادن یا طرح سوال دیگری را دارند.

آموزش مجازی

فیلم آموزشی کلاس به صورت خودکار ضبط می شود و کارآموزان با مراجعه مجدد بعدی به پنل آموزشی بر روی سایت و ورود به پنل با نام کاربری و پسورد خود می توانند وارد کلاس شده و فیلم های ضبط شده را مشاهده کرده و حتی دانلود نمایند. فایل های کلاس در قالب pdf در بخش تکالیف کلاس ها موجود بوده و بعداً می توانید آنها را دانلود و مطالعه نمایید.

تاریخ و ساعت کلاس ها از قبل به اطلاع عزیزان می رسد و می بایست از قبل ثبت نام خود را تکمیل و اطلاعات کاربری شامل نام و نام خانوادگی ، کد ملی ، شماره همراه و ایمیل را برای آموزشگاه به شماره ۰۹۹۰۱۹۱۲۴۲۱ واتس اپ کرده و پیامک تایید حاوی لینک و رمز را دریافت کنید.

جهت استفاده از سامانه بعد از مراجعه به سایت elms.goharpajooh.com ، در قسمت بالا سمت چپ صفحه گزینه ورود به پنل را انتخاب کرده و با نام کاربری و رمز عبور پیامک شده وارد سامانه شده و بر روی لینک ورود به کلاس کلیک نمایید تا وارد کلاس شوید .نام کلاس هایی که شما در آنها عضو شده اید در پنل قابل مشاهده است که آیکون کلاس های در حال برگزاری سبز بوده و با عنوان کلاس فعال و در حال برگزاری دیده می شود.

پشتیبانی بیشتر از طریق گروه های اختصاصی آموزشگاه در بستر نرم افزازهای ارتباط جمعی همانند واتس اپ و تلگرام و… صورت می گیرد.

در حال حاضر کلاس هایی که برای آنها برنامه ریزی اجرایی صورت گرفته و در لیست برنامه زمانی ثبت نام آموزشگاه قرار دارند شامل موارد زیر می باشد :

۱. کاربرد محصولات بهداشتی و کرم ها (پاکسازی و فیشیال)

۲. ایمنی و کاربرد لیزر

۳. کاربرد تجهیزات و دستگاه های زیبایی و تناسب اندام

۴. کاربر ماساژ